תיקים/ ארנקים

תיקים איכותיים לנשים
אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בעולם באופנה הם ללא ספק תיקי הגב, אי אפשר להסתובב ברחובות של ניו יורק, לונדון או תל אביב ולא להבחין בנשים הנושאות תיקי גב לנשים מעוצבים וממותגים על גבן. בעבר הלא רחוק, את תיקי הגב נשאו ילדים לגן הילדים או לבית הספר או אפיינו יותר מטיילים ונחשבו לתיק לנשיאת חפצים, אך לא כמשהו אופנתי. אבל כיום, תיקי מעצבים לנשים נמצאים על כמעט כל גב. היכן שלא תסתובבו הם שם, ברחוב, בדרך למשרד ביציאה לבילוי בשעות הערב, או למסיבה.

תיקי גב לנשים – מותגים
מכירת המותגים של תרמילי גב הולכת וגדלה, נוחות הנשיאה שלהם הפכה ואתם ללהיט בקרב נערות ונשים וכיום קיימים תיקים איכותיים לנשים, המעצבים הנחשבים ביותר בכל רחבי העולם מוציאים מדי עונה תיק גב המתאים לעונה ולאופנה העכשווית.

תיקי גב הם בחירה מושלמת לשאת בנוחות את חפצייך החיוניים. לא רק שתיקי גב הם מסוגננים, אלא שיתרונם הגדול הוא שהם פרקטיים. ברבים מהם יש כיסים נפרדים, ואפילו תא נפרד למחשב נייד, יש בהם כיסים פנימיים, המאפשרים לך לארגן את הפריטים שלך בקלות יתרה. בנוסף לכך, ברוב התיקים יש שתי רצועות מתכווננות המאפשרות נוחות וארגונומיה אידאלית. הליכה עם תיק גב טובה יותר לכתפיים וליציבה שלך מאשר החלופות האחרות. אם את מחפשת תיק לעבודה, לשופינג, לצאת לבית קפה או אפילו עם הילדים לגינה הציבורית – תיק גב הוא בן לוויה מושלם.

רוזית הינו בוטיק מיוחד ואינטימי לאופנת נשים, אקססוריז וסטיילינג אישי. אצלנו תוכלי לשמוע על חדשות ועדכונים של טרנדים על כל מה שחם בעולם האופנה, אנו מחזיקים קטלוג מגוון רחב פריטי מעצבים ישראלים ופריטי ייבוא איכותיים. אתן מוזמנות להתקשר לטלפון: 09-7666986 או צרי קשר.
SALE

202.41

449.90
x

#{title}

#{text}

#{price}